Megnyerte a bajnokságot az FC Szegvár!
Szegvár focicsapata 18 meccsből 14 meccset megnyerve 2-2 döntetlen és vereség mellett első helyen végzett a Csongrád-Csanád Vármegyei IV. osztály Tisza-Maros csoportjában. Ami tavaly nem sikerült, idén összejött: BAJNOK LETT A SZEGVÁR!!! Emlékezetes, hogy a 2024/25-ös szezonban a Székkutas mögött a második helyen zárta a bajnokságot az egyesület. Ez a helyezés is feljutást ért a … Olvass tovább